niedziela, 27 sierpnia 2017

100 000 wejść! Hurra!

1 komentarz:
 
Wreszcie nadszedł ten dzień, na który skrycie czekaliśmy. To właśnie dziś liczba odwiedzin na blogu przekroczyła 100 000. Z tej okazji chcieliśmy podziękować wszystkim naszym czytelnikom, tym którzy zaglądają na blotodlazuchwalych.blogspot.com regularnie, mniej regularnie, czy tylko przez przypadek kiedyś  tutaj trafili.
Mamy też z tej okazji dla Was porcję blogowych statystyk. Tak więc dotychczas na blogu pojawiły się aż 194 recenzje! I wśród tej masy filmów, nowych i starych, dobrych i złych, dokumentalnych i fabularnych, dwa filmy zasłużyły na najwyższą ocenę, czyli dziesięć gwiazdek, a były to Melancholia Larsa von Triera i Grand Budapest Hotel Wesa Andersona. Nieco mniej, bo dziewięć gwiazdek w naszej skali ocen zdobyły To tylko koniec świata Xaviera Dolana, Toni Erdmann Maren Ade, Mustang Deniz Gamze Erguven, Matka Joanna od Aniołów Jerzego Kawalerowicza, Pasażerka Andrzeja Munka, Dzikie trzciny Andre Techine, Między słowami Sofii Coppoli, Wszystkie nieprzespane noce Michała Marczaka i To wspaniałe życie Franka Capry.
Na najniższą ocenę naszym zdaniem nie zasłużył jeszcze żaden ze zrecenzowanych przez nas filmów. Bardzo blisko były jednak trzy dzieła, którym przyznaliśmy zaledwie dwie gwiazdki, a były to: Assassin’s Creed Justina Kurzela, 183 metry strachu Jaume Collet-Serry i Warcraft: Początek Duncana Jonesa.
Największym zainteresowaniem czytelników cieszyła się recenzja filmu Pentameron Matteo Garrone, na drugim miejscu jest Wstrząs Petera Landesmana, a podium zamyka 45 lat Andrew Haigha. Z polskich filmów największe zainteresowanie, ku naszemu zdziwieniu, zdobyła opublikowana w ramach cyklu Złota Klasyka, wspomniana wcześniej Pasażerka
Rankingiem, który ma najwięcej wyświetleń to 10 z jednego –Dariusz Wolski, prezentujący najlepsze filmy z dorobku tego znanego polskiego operatora. Choć po piętach depcze mu 10 z jednego- komedie.
Liczymy na jeszcze więcej wejść i mamy nadzieję, że nadal (może jeszcze liczniej) będziecie brać udział w naszej blogowo-filmowej przygodzie!

#Amanda&Hubert 

1 komentarz:

  1. Gratuluję! Jestem waszym wiernym i skrytym fanem i trzymam kciuki za kolejne sukcesy!

    OdpowiedzUsuń