czwartek, 28 grudnia 2017

Najlepsze animacje 2017 roku!

Brak komentarzy:
 
Animacje to coś co uwielbiamy, chociaż ten rok nie obfitował w wiele wybitnych produkcji cieszyć mogli się zarówno fani  tradycyjnych disnejowskich obrazów, budowli z klocków Lego, czy wielkich kontynuacji. Razem z bohaterami mogliśmy śpiewać, nawracać się, czy pokonywać zło całego świata.  Zobaczcie co nas zauroczyło w wielkim podsumowaniu tego roku! Zbiór najlepszych animacji 2017 zaprasza!


10. Dzieciak rządzi - animacja pełna szalonych niedorzeczności i fabularnych mini wpadek. Bajka o tym, jak utrzymać miłosną równowagę, w obliczu rozczulających obrazków szczeniaków w Internecie. Fantastyczna przygoda po świecie dziecka i jego nieograniczonej wyobraźni.9. Auta 3 - animacja dla wszystkich pokoleń. Odstępstwo od nieudanego kina szpiegowskiego, na koszt pełnych rozrywki i werwy scen, nie tylko dla młodych widzów.8. Gru,Dru i Minionki -  kolejna animacja Illumination Entertainment, która daje radość nie tylko najmłodszym. Mimo momentalnych dubbingowych słabości, prezentują film, którego seans jest przyjemnością, a Minionki, na przekór swojej naturze, pokazują dobre oblicza.7. Lego Ninjago®: Film - ma swoje wady , a mimo o pokazuję klas, której brakuje wielu animacjom.  Nie wprowadza nowej jakości spod znaku Lego, ale bawi nie gorzej niż jego poprzednicy.6. Sing - animacja ze świetnie dobraną muzyką. W niezliczonych utworach każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie, a ich całość gwarantuje spójny obraz, który momentami bawi, wzrusza i pokazuje istotę zaangażowania i pasji.5. Czerwony żółwmiła odmiana dla fanów animacji, bo nie mamy tu przygód dzieci, zabawek ani puchatych zwierzaków, a kawałek dojrzałego, zmuszającego do przemyśleń filmu. Choć może nieco zbyt mało tu głębi, a spod warstwy symboliki i poezji wychodzi filozofia a’la Paulo Coehlo. Mimo wszystko warto zobaczyć, bo to uczta dla oczu i uszu.4. Nazywam się Cukinia - poruszający film, który dzięki swojej formie każdemu pozwoli zmierzyć się z trudnymi tematami, które każdy chciałby przemilczeć.  3. Lego Batman: Filmfilm, który mógł się nie udać. Po sporym sukcesie Lego Przygody widownia oczekiwała wiele i właśnie tyle dostała. Film idealny dla fanów Lego, Batmana i dobrej zabawy.2. Twój Vincent - dobrze skrojona historia z nutą kryminalnej zagadki w tle. Poszukiwania bohatera i jego dążenie do prawdy wprowadzają widza w niezwykły klimat,  który dopełniony jest artystycznym kunsztem. Każda ze scen emanuje doskonałością, pokazując nową jakość sztuki filmowej.

1. Coco - Pixar kolejny raz pokazują klasę i wprowadza widza w niezapomniany świat, w którym królują emocje i elementy folkloru. Historia okraszona dobrymi dźwiękami gitary i wartościami, o których nie można zapomnieć.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz