poniedziałek, 8 stycznia 2018

Trzeci rok za nami!

2 komentarze:
 
Trzeci rok za nami!! Aż  trudno nam uwierzyć, że nadal trwamy w naszych początkowych postanowieniach i współpracujemy w obliczu fochów, zmian haseł, czy podkradaniu pomysłów, aby kilka razy w tygodniu cieszyć się nowymi, pachnącymi jeszcze świeżością postami. Ten rok stał się wyjątkowo filmowy, a w ilości zrecenzowanych przez nas filmów aż nie dowierzamy!

Małe podsumowanie? Czemu nie! Co się zmieniło? Stabilizacja to przede wszystkim, udało nam się definitywnie skończyć z poprzednią tematyką strony i schować ją w czeluści wersji roboczych. Pożegnaliśmy smakowite przepisy, czy porady, by móc podjąć się realizacji filmowych tematów.  

I tak powstało 213 nowych, autorskich postów, które w tym roku mogliśmy cieszyć oczy. W tym sporo recenzji filmów złych i bardziej złych, by czasami zauważyć nieśmiało iskrzący się płomień nieprzeciętnego obrazu. Ograniczyliśmy niestety ilość filmowych rankingów, jednak jak co roku obiecujemy sobie kontynuować jego tradycję. W tym roku na blogu pojawił się również nowy dział, który zapewne ucieszy małych i dużych fanów animacji.

Rok ten obfitował również w nasze małe sukcesy. Początkowe oddanie anonimowości zastąpiliśmy odwagą i przyznaniem się do własnych słów, a prościej – zaczęliśmy się w końcu podpisywać pod postami. Dzięki temu mogliśmy dołączyć do grona wielu innych blogerów, czy recenzentów i współtworzyć z nimi bazę recenzji filmowych stron mediakrytyk.pl oraz filmkrytyk.pl. Podjęliśmy również współpracę z kinem Cinema City, która umożliwia nam publikowanie recenzji premierowych filmów oraz nauczyła nas systematyczności i pisania tekstów dłuższych niż 200 słów!

Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć na kolejne małe sukcesy - trzymajcie za nas kciuki! Dziękujemy Wam za szaleńczą ilość wejść i komentarz. My ściskamy Wasze rąsie i obiecujemy wiele filmowych uniesień w nadchodzącym roku!

Patrycja&Daniel


2 komentarze:

  1. Super! Gratuluję i trzymam kciuki za sukcesy oblewane obłędną ilością szampana! Oby tak dalej!

    OdpowiedzUsuń
  2. mega, ciesze się, ze wam się udaje <3

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/01/beacive-box-moja-opinia.html

    OdpowiedzUsuń