poniedziałek, 1 stycznia 2018

Hello 2018!

2 komentarze:
 
Minął kolejny rok pełen wrażeń! Wszystkim Wam życzymy dużo radości i samych sukcesów, aby Nowy Rok przyniósł Wam wiele szczęścia i dobrych kinowych premier, a każdy następny dzień obfitował  w zachwyty i filmowe uniesienia.  


Jak co roku, oczywiście pragniemy być lepsi niż poprzednio. Dlatego kolejny już razy wchodzimy w Nowy Rok z masą (bynajmniej nie tą od formy) postanowień, których realizacja jest samą przyjemnością. Tegoroczne wizyty w kinie nauczyły nas wiele pokory i cierpliwości (szczególnie do osób z własnym cateringiem), i były istną szkołą życia, a filmowe motywy  niezapomnianą przygodą.
Warto wspomnieć również o zeszłorocznych postanowieniach, bo sukcesami nieśmiało, wypada się chwalić. Udało nam się odwiedzać kino przynajmniej cztery razy w miesiącu, przeżyć niezapomniane wakacje i obejrzeć niezliczoną ilość filmowych produkcji, z których większość dla Was zrecenzowaliśmy. Celów na ten rok nie zmieniamy, jedynie podnosimy sobie poprzeczkę, by w natłoku innych obowiązków znaleźć też czas na radość.

A na listę tegorocznych postanowień wpisujemy:

1. Odwiedzać kino przynajmniej 8 razy w miesiącu – jako, że ostatnio daliśmy radę i to z dużą nadwyżką, podnosimy stawkę, mając cichą nadzieję, że kina nie podniosą stawek za bilety. Mamy nadzieję, że kolejne seanse przyniosą nam wiele pozytywnych wrażeń, a Wam recenzje nowości, które warto lub nie oglądać.

2. Osiągnąć 3800 obejrzanych filmów na Filmwebie – w końcu udało nam się utworzyć wspólne błotne konto na tym portalu, dlatego też z jeszcze większym zapałem oglądamy, oceniamy i recenzujemy. Zapraszamy do znajomych J

3. Utrzymać odpowiedni poziom sarkazmu - w ostatnim czasie ograniczyliśmy się głównie do recenzowania filmowych nowości, czas powrócić w dawno zapomniane zakątki rankingów, które tak lubimy tworzyć. Wdzięczni będziemy za wszelkie propozycje rankingowych tematów! 

4. Otwierać szampana w każdy czwartek - czasem Piccolo, a kiedy indziej tanie wino musujące. Po prostu chcemy się dobrze bawić, zarówno na festiwalowych wydarzeniach, jak i na szalonych wakacjach marzeń.

5. Postawić na szyk i elegancję - niczym bohaterowie z Wielkiego Gatsby'ego chcemy wyglądać świetnie w wielu okolicznościach. Pozostaje podjąć decyzję, czy postawić na wyrafinowany kostium, czy szykowny dres. 

Jak co roku nie wymagamy od siebie zbyt wiele, szukamy jedynie dobrej zabawy w prozie życia. Trzymajcie za nas kciuki i powodzenia z Waszymi postanowieniami! 

Happy New Year!

Patrycja&Daniel 


2 komentarze:

  1. I w Zakopanem polewać się szampanem! Hepi Nju Jer!

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobają mi się wasze plany :D chyba jako pierwsze w blogosferze :D

    OdpowiedzUsuń