poniedziałek, 11 września 2017

3. Bytom Film Festiwal

1 komentarz:
 
Dokładnie rok temu o tej porze, odbywało się szczególnie ważne dla nas wydarzenie - druga edycja Bytom Film Festiwal, która zakończyła się naszym zwycięstwem w kategorii na najlepszy blog. Nadal nie potrafiąc wyjść z podziwu, serdecznie gratulujemy tegorocznemu zwycięzcy – autorowi bloga Wchłonięty przez orient – mamy nadzieję, że podobnie jak dla nas będzie to dla Ciebie świetna motywacja do tworzenia kolejnych wyjątkowych filmowych treści.


Koniec Festiwalu to również czas podsumowań. Podczas tych pełnych emocji dni, mieliśmy okazję obejrzeć niezliczoną ilość filmowych produkcji. Wiele konkursowych fabuł, dokumentów, czy animacji na długo pozostanie w naszej pamięci, a to za sprawą ich urzekających treści, czy mocnych akcentów. W tym miejscu nie należy również zapominać o pełnym napięcia zakończeniu festiwalu, które poza ogłoszeniem zwycięzców, ucieszyło nas projekcją dwóch krótkometrażowych polskich produkcji z Cannes - Najpiękniejsze fajerwerki ever w reżyserii  Aleksandry Terpińskiej oraz Koniec widzenia Grzegorza Mołdy.

Najlepszym filmem w kategorii fabuła okazała się produkcja w reżyserii Bartosza Kruhlika – Adaptacja. Za najlepszy dokument jury uznało Patrz z czego będzie chleb – Ewy Kochańskiej, a animację/eksperyment – Apokalipsę Justyny Mytnik. Więcej szczegółów znajdziecie na stornie bytomskiego festiwalu.

Od nas serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców i do zobaczenia za rok!


#Amanda&Hubert

1 komentarz:

  1. Kurde super byc na czyms takim heheh :D

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/09/bordowy-set-od-zafulcom.html

    OdpowiedzUsuń