niedziela, 8 stycznia 2017

Dwa lata blogowania!

3 komentarze:
 
Wstając dziś z łóżka patrzymy z niedowierzaniem w kalendarz i widzimy wielki, czerwony okrąg na dzisiejszej dacie. Po chwili zastanowienia i przewertowaniu zeszytu z ważnymi wydarzeniami z niedowierzaniem śmiejemy się do własnych odbić w lustrze. Dziś mijają dwa lata odkąd rozpoczęliśmy przygodę z tym blogiem!


Była to wyboista droga, pełna wlotów i upadków. Niesamowitego zaangażowania i chwil poddania. Początkowo poświęcenie się poradom, czy szalonym inspiracjom i przepisom kulinarnym ustąpiło realizacji naszego małego polish dream i pisania o tym co lubimy.

Czas na małe podsumowanie. Po pierwsze udało nam się w końcu ustatkować i pozostać wiernym własnym ideałom. Przez okrągły rok w końcu nie zmienialiśmy szablonu bloga! Brawa dla nas, bo w ubiegłym, do perfekcji opanowaliśmy poruszanie się w kodach HTML, przez trzykrotne zmiany wyglądu strony.

Ponadto obejrzeliśmy niezliczoną ilość filmów, które udało nam się zrecenzować i zawrzeć w naszych rankingach, a każda z wizyt w kinie zakończona była szczęśliwym powrotem do domu. Dobrze bawiliśmy się również w wymyślaniu kolejnych serii postów. Zarówno tych o filmach kultowych, czy najlepszych według BBC w XXI wieku.

Nie możemy również zapominać o naszym małym sukcesie blogowym  i wyróżnieniu podczas Bytom Film Festiwal. Zostaliśmy najlepszym blogiem popularyzującym sztukę filmową Wow! Tego nie przewidzieli nawet najstarsi górale.

Portal mjakmama.pl pisze : „Rozwój dziecka w drugim roku nieco zwalnia, ale to bardzo ważny okres w jego życiu. Dziecko staje się coraz bardziej świadome siebie: wie kim jest, gdzie jest, co może, a czego nie.”

I z blogiem jest zupełnie tak samo. Blog ustabilizował się pod względem treści, znajdując miłą przystań w porcie Kino. Ilość napisanych przez nas samach recenzji zadziwia. Dobrze wiemy kim jesteśmy jako blogerzy, o czym chcemy pisać i, że festiwale filmowe to wydarzenia, na których czujemy się najlepiej.

Liczymy na kolejny rok pełen wrażeń, filmowych uniesień, natchnienia i motywacji do tworzenia. Dziękujemy Wam za to, że byliście i jesteście z nami! Za wsparcie, miłe słowa i szaloną liczbę wyświetleń. Trzymajcie kciuki za naszą twórczość, a my obiecujemy dalsze zaangażowanie oraz odpowiedni poziom sarkazmu.

Cieplutko ściskamy Wasze rąsie!

#Amanda&Hubert 

3 komentarze:

  1. gratuluję i życzę kolejnych lat! obserwuje i pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję! :) u mnie w maju stuknie już 6 lat :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratulacje! Obyście się nadal rozwijali i niech Kino wam sprzyja :D

    OdpowiedzUsuń