poniedziałek, 11 stycznia 2016

Rok blogowania!

3 komentarze:
 
Hej!

Aż trudno w to uwierzyć, ale minął już rok od rozpoczęcia przez nas przygody z tym blogiem. Był on pełen wzlotów i upadków. Momentów ciszy i naszej płodności (nie tylko tej postowej). Staraliśmy się z całych sił żeby sprostać Waszym i naszych własnym oczekiwaniom. Pisaliśmy o kuchni, problemach pocenia się i to nie tylko w autobusach, jak efektywnie i efektownie kąpać się szampanie, a także o innych mało istotnych sprawach, które sprawiały nam radość.


Chyba  czas na małe podsumowanie. Po pierwsze mimo załamania na przełomie kwietnia i maja udało nam się powrócić, może nie z wielkim hukiem i fajerwerkami, ale przynajmniej z nową dawką postów zarówno tych kulinarnych, rankingowych, z wywiadami z naszymi znajomymi, ale i  z filmowymi uniesieniami. I to te ostatnie dają nam najwięcej radości, bo to chyba jedyny temat, na którm się znamy.

Przez ten rok jako, że trzy razy zmienialiśmy szablon bloga nauczyliśmy się sprawnie poruszać w kodach HTML, wiec jakby ktoś potrzebował jakiejś pomocy, a nie boi się skutków ubocznych chętnie pomożemy.

Powoli stajemy się także ekspertami w szukaniu grafik w Google oraz wykonywaniu kolaży z naszymi ulubionymi zdjęciami, nareszcie nie musimy błagać znajomych o przerabianie zdjęć.

Nie osiadamy jednak na laurach, nie wszystko było takie kolorowe. Jest nam niezmiernie przykro, że w dalszym ciągu tak mało osób daje o sobie znać pod postami :( Staramy się Was motywować i sami jesteśmy aktywni w blogosferze, ale widocznie coś jeszcze robimy źle, może czas na zmianę fryzury.

Dziękujemy za to, że byliście z nami, zaobserwowaliście, skomentowaliście, zajrzeliście. Każde nowe wyświetlenie w statystykach sprawia nam niepojętą radość :) Obiecujemy utrzymywać poziom sarkazmu oraz nadal pozostawiać niesmak w ustach po przeczytaniu posta :) Trzymajcie kciuki, żeby kolejny rok pisania był jeszcze lepszy od poprzedniego! Bywajcie i trzymajcie się cieplutko!

#Amanda&Hubert

3 komentarze:

 1. Gratulacje i życzę Wam postów na poziomie mojego ulubionego o Norm core xD Pozdrawiam i trzymam się cieplutko w te zimne dni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę wiele sukcesów na blogu :D

  http://zyciepiszehistoriee.blogspot.com/

  Pozdrawiam Zuzia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i podziwiam. Powodzenia w dalszym czytaniu.
  Zasilę waszą grupkę obserwujących, nie będzie to tylko słowna obietnica.
  Susette
  http://0zuzol0.blogspot.com/
  PS. zapraszam do mnie jak chcecie :D Być może znajdziecie coś dla siebie

  OdpowiedzUsuń