piątek, 22 stycznia 2016

Co Ty wiesz o swoim dziadku? (2016) - recenzja

Brak komentarzy:
 
Co Ty wiesz o swoim dziadku? (2016)
Reżyseria: Dan Mazer
Gatunek: Komedia
Premiera w Polsce: 22 stycznia 2016

Dragi, sex i nagość, te trzy słowa całkowicie wystarcza do opisania tego filmu. Co więcej? Zaskakująco zabawny (w nielicznych momentach), pełen dobrego humoru na niskim poziomie, po prostu idealny film dla mas.

Dick - w tej roli Robert De Niro, który tym filmem pokazał, że może ma dystans do siebie, ale i że role w takich komediach stanowią ciemny punkt jego kariery – jest emerytowanym generałem, który dopiero co pożegnał swoją żonę i razem ze swoim wnuczkiem (Zac Efron) – idealnym i poukładanym młodzieńcem, któremu rodzice zafundowali świetny start w karierę zawodową – wyjechać w podróż po Florydzie.  Dziadek postanawia podczas ich wycieczki odkryć we wnuczku prawdziwego mężczyznę.

Reżyser i scenarzyści pełnymi garściami czerpią z dziedzictwa Adama Sandlera. Niekoniecznie wyszło im to na dobre, ale jest to idealna pozycja kinowy wieczór spędzony w gronie znajomych.
Podsumowując Co Ty wiesz…? To kreacja żądnego zabawowy dziadka, który nie boji się igrać z prawem i obracać się w podejrzanym towarzystwie i wnuczka, który pomimo ciasnego sweterka stara się dostosować do nowej sytuacji.Patrycja Strempel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz