sobota, 30 stycznia 2016

Powrót sobotnich inspiracji!

5 komentarzy:
 
Witajcie!

Wraz z powstaniem naszego bloga rodziło się w naszych głowach wiele pomysłów na posty i ich serie. Niestety wiele z nich przestaliśmy kontynuować , ale nadszedł czas powoli to zmieniać :) I tak ostatnio już reaktywowaliśmy egzotyczne przepisy, a teraz nasze Sobotnie inspiracje :)


Film tygodnia: Zjawa - mieliście okazję już go zobaczyć na dużym ekranie? Nie mamy tutaj na myśli ekranów telewizorów :)Piosenka tygodnia: „Polska A B C i D” Marii Peszek to pierwszy singiel promujący nowy album ‘KARABIN’ – warto posłuchać, a może zostaniecie fanami, jak my!


Kolor tygodnia: Złoty – szkoda, że to nie kolor medalu jaki Polska reprezentacja piłki ręcznej wywalczyła  na Mistrzostwach Europy, ale to nie zmienia faktu, że jest to elegancki kolor zawsze w modzieSmak tygodnia: właściwie to niesmak, jak pozostawił w ustach wynik meczu Polska-Chorwacja w piłce ręcznej…

Przedmiot tygodnia: szalik kibica - niestety nie będzie on potrzebny wprawdzie na mecze, ale żeby się ogrzać może być dobrą alternatywą. 

Rada na przyszłość: 
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu - uważaj przy ściąganiu podczas sesji. 

Jako, że ostatnio dużą wagę przywiązujemy do filmowych postów, postanowiliśmy zrobić listę filmów, które w tym tygodniu możecie obejrzeć w telewizji. Znajdziecie na niej nie tylko filmy z uwielbianego przez nas kina artystycznego, ale i familijne pozycje na ciągle chłodne wieczory.


Poniedziałek (1.02.2016)


Wtorek (2.02.2016)

Piątek (5.02.2016)

Sobota (6.02.2016)


A jak Wam minął ten tydzień i jakie macie plany na następny? Piszcie w komentarzach, a w przypływie nudy zapraszamy do czytania naszych poprzednich sobotnich inspiracji :)

#Amanda&Hubert 

5 komentarzy:

 1. Dobre inspiracje ! Moją największą inspiracją dziś jest zdana matematyka ;D
  Zapraszam na --> Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. filmu nie widzialem, ale chce widziec :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oho Titanic ,to już wiem co będę robiła w czwartek hahah :D


  http://zdobywacszczyty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Braveheart!

  Zapraszam do mnie, opinie i porady mile widziane! :)
  claaudija.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspiracje cudne :*
  Tydzień trudny, bo powrót do szkoły :( (a to dopiero wtorek!)
  Susette
  0zuzol0.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń