sobota, 5 marca 2016

Sobotnie inspiracje vol.6

1 komentarz:
 
Witaj soboto!

Ten tydzień rozpoczął się emocjonująco. Najpierw rozdanie Złotych Malin, w niedzielną noc Gala Oscarowa, wszystko co dla nas najlepsze. Później sporo wolnego i dużo filmowych nowości na naszym koncie, więc można powiedzieć, ze miesięczna norma wyjść do kina już zrealizowana, a to dopiero początek marca. No właśnie skoro już o marcu mówimy to właśnie się rozpoczął! A to może oznaczać tylko, że już prawie wiosna, wyższe temperatury i świecące słońce, gdy wstaje się wcześnie na zajęcia. Niestety kończy się również okres ciepłych puchowych skarpet, wysokich wełnianych kapci i spodni z reniferami na każdą okazje. Dziś, jak w każdą sobotę mamy dla Was garść inspiracji na dobre spędzenie przyszłego tygodnia! Enjoy :) 


Film tygodnia: Ave, Cezar! - o tym (świetnym) filmie nie będziemy się zbyt rozpisywać, bo został bohaterem naszej pierwszej recenzji z prawdziwego zdarzenia. Napiszemy tylko, że ciągle toczymy ze sobą spór czy to film bardzo zabawny czy bardzo, bardzo zabawny. 


Piosenka tygodnia: Julia Marcell- Tarantino
Tekst zmuszający do przemyśleń i bardzo filmowy tytuł. Czekamy na całą płytę.Kolor tygodnia: czerwony- ten kolor już nie raz pojawiał się w naszych inspiracjach, to w końcu kolor podstawowy. Tym razem z powodu tego, że to kolor mięciutkich pluszowych foteli w naszym ulubionym kinie, na których ostatnio sporo się nasiedzieliśmy.


Smak tygodnia: smak dżemu truskawkowego, który otrzymaliśmy idąc sobie do puntu ksero. Idę sobie ulicą i... dostaję słoik dżemu, życie lubi absurdy. 

Przedmiot tygodnia: CV- wydaję się, że to tylko jedna strona, a przygotowanie go kosztuje tyle wysiłku. Nie mówiąc już o jego rozsyłaniu, roznoszeniu i rozwieszaniu na tablicach ogłoszeń. 

Rada na przyszłość:
Życie jest jak pudełko czekoladek, zawsze sprawdzaj na dole opakowania jakie zawiera smaki.

Jak i w poprzednich tygodniach przedstawiamy Wam krótką listę filmów, które w przyszłym tygodniu będziecie mogli zobaczyć na ekranach telewizorów. Korzystajcie :)

Niedziela (6.03.16)

Poniedziałek (7.03.16)

Wtorek (8.03.16)

Środa (9.03.16)

Czwartek (10.03.16)

Piątek (11.03.16)

Sobota (12.03.16)
Sposób na teściową, Słodki listopad, Nigdy w życiu!, Wielkie oczy, Exodus: Bogowie i królowie.

Pozdrawiamy, zapraszam do komentowania, a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze.

#Amanda&Hubert 

1 komentarz: