czwartek, 4 lutego 2016

Polska wiosna

Brak komentarzy:
 
Cześć!

Dziś chcemy się z Wami podzielić wyczekiwanymi przez nas wiosennymi premierami muzycznymi. Oto cztery albumy muzyczne w oczekiwaniu, na które minie nam wiosna, a na ich słuchaniu lato i jesień. No to lecimy! Bo nie ma co zwlekać, bo to post i tu nikt niczego nie oczekuje jak na nową płytę ulubionego artysty.


Maria Peszek Karabin - Maria, kolejny raz pod producenckimi skrzydłami Foxa, jeszcze bardziej punkowa niż na Jezus Maria Peszek (tak w każdym razie wnioskujemy po singlu). Pierwsze spotkanie z tym materiałem na pewno nie będzie łatwe, ale prawdziwa miłość może też być miłością od drugiego usłyszenia. Don't judge the LP by its cover!
Premiera: 26.02

Polska A B C i D to pierwszy singiel promujący nowy album Marii Peszek


Brodka (tytuł jeszcze nieznany) - Monika obiecuje więcej rocka, a mnie elektroniki. Może być różnie. Ale po usłyszeniu nowego materiału na jej koncercie mamy ogromne oczekiwania i czujemy, że nie będziemy rozczarowani.
Premiera: pierwsza połowa roku

Na zachętę zachęcamy do posłuchania Grandy z 2010 roku Hey Błysk - kochamy ten zespół, bo jest zawsze genialny, a niemiewający jedynie przebłyski geniuszu, a każda ich płyta to coś pięknego. Poza tym Kasia Nosowska zapowiedziała powrót do gitarowych korzeni Heya. Pozostaje nam nic innego jak czekać  i wybrać się na przedBŁYSK.

Premiera: prawdopodobnie kwiecień

Aby posłuchać już teraz genialnego głosu Kasi Nosowskiej zachęcamy do powrotu do
Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! 


Ania Dąbrowska Dla Naiwnych Marzycieli - singiel z reggae'owym rytmem sprawia wrażenie, że Ania odeszła od patentu smutne piosenki o miłości, który miała opanowany do perfekcji. Nie, nie, nie chcemy być ironiczni, ale po prostu jesteśmy zaintrygowani!
Premiera: 04.03

A Wy na jakie muzyczne premiery czekacie?

#Amanda&Hubert


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz