sobota, 19 stycznia 2019

To już czwarty rok!

1 komentarz:
 

To już czwarty rok! Zupełnie w to nie potrafimy uwierzyć. Kolejny raz przecieramy ze zdumienia oczy, ściskamy swoje rąsie i nieśmiało podskakujemy z radości w rytmie Pass this on (The Knife). Podobnie jak w zeszłym roku udało nam się sporo czasu poświęcić na filmowe uniesienia, które poza szampanem, są naszym ulubionym uzależnieniem.


Czas świętowania to również czas na podsumowania! Pomimo słabszego końca roku, które zdecydowanie popsuło blogowe statystyki, to udało nam się stworzyć 132 autorskie posty, zarówno świeżutkich filmowych premier, jak i festiwalowych wspomnień. Powstało kilka rankingów, podsumowań, a to wszystko dla Was, dla nas i dla naszych rodzin, którym nie odpuszczamy i również podsyłamy wszystkie nowe posty.

Rok ten obfitował w zmiany. Poznawaliśmy nowe miasta, nowe korporacje i nowych znajomych. Odkrywaliśmy nowe hobby, seriale i  filmy, do których w końcu dorośliśmy. Zjedliśmy tony popcornu, które zapiliśmy dietetyczną colą i wspominanym wcześniej szampanem, a przy tym wszystkim tylko fryzury bez zmian.

Na kolejny rok życzymy sobie kolejnych małych sukcesów i wytrwałości. Wam dziękujemy za komentarze i niezliczoną ilość wejść, pomimo niewielkiego przestoju. Przesyłamy gorące uściski, rozgrzane niczym parkiet w Pulp Fiction i obiecujemy wiele nowości i filmowych westchnień w Nowym Roku!

Patrycja&Daniel

1 komentarz:

  1. Super i gratulacje <3 mega mega mega <3


    Zapraszam https://ispossiblee.blogspot.com/2019/01/jak-ubrac-sie-na-spotkanie-biznesowe.html

    OdpowiedzUsuń