środa, 2 stycznia 2019

Happy New Year 2019!

1 komentarz:
 

Kolejny rok za nami! Mocno ściskamy Wasze rąsie i życzymy samych udanych chwil w tym Nowym Roku. Dużo pomyślności i samych sukcesów, i aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego, a  piątkowe premiery obfitowały w zachwyty.


Jak w każdym roku staramy się być lepsi niż poprzednio. Dlatego ponownie z przytupem rozpoczynamy Nowy Rok, z ogromem postanowień, które, jak zwykle z chęcią zrealizujemy.
Ten rok pełny był filmowych uniesień, a wizyty w kinie były dla nas doskonałą odskocznią od prozy życia. W tym miejscu warto również wspomnieć o zeszłorocznych postanowieniach, jako, że lubimy co roku stawać się lepsi, a sukcesami należy się chwalić.

Udało nam się odwiedzać kino przynajmniej osiem razy w miesiącu i to nie tylko po to żeby zebrać najnowsze ulotki. Przeżyliśmy kolejne udane wakacje, a szampan lał się strumieniami. Niczym bohaterowie z Wielkiego Gatsby’ego zawsze wyglądaliśmy świetnie, czy w zdrowiu, czy w chorobie, czy w metrze, czy w swetrze, optymizmu nigdy nam nie brakowało. Wprawdzie nadal nie potrafiliśmy wykorzystać w pełni naszego potencjału do tworzenia filmowych rankingów, jednak może ten rok wniesie jakieś zmiany w blogową różnorodność.

Nie zawsze jednak może być idealnie i z przykrością pochylamy nasze głowy, cicho łkając w kącie nad ilością ocenionych filmów na Filmwebie. Z obiecanych 3800 pozycji osiągnęliśmy pułap 3600 filmów. Jednak nie załamujemy rąk, tylko zabieramy się za nadrabianie zaległości.

A na listę tegorocznych postanowień wpisujemy:

1. Odwiedzać kino przynajmniej 10 razy w miesiącu – pomimo, że poprzedni cel - 8 pozycji, został zrealizowany często z nadmiarem, to kiedyś musiał nastąpić ten moment i musieliśmy zwolnić tempa. Mamy jednak nadzieje, że wszystkie z tych filmów zrecenzujemy, żeby móc cieszyć się stałym i świeżym dostępem do wielkich kinowych premier.

2. Osiągnąć 4500 obejrzanych filmów na Filmwebie – jako, że w tym roku zabrakło nam niecałych 200 pozycji do osiągnięcia wyznaczonego celu, nie możemy się poddawać, a stawiać poprzeczkę jeszcze wyżej, czyli obejrzeć wspólnie ponad 890 filmów w tym roku! Trzymajcie kciuki!

3. Tworzyć rankingi i serie nie z tej ziemi – ostatnio ograniczaliśmy się przede wszystkim do świeżych recenzji, jednak nadal chcemy pracować nad tak lubianymi przez nas rankingami. (Eh... tylko te nieszczęsne kolaże).

4. W kinie, w Lublinie – podróżować i korzystać w pełni z dni urlopowych. Bawić się do rana i pić szampana w każdy czwartek. Po prostu marzą nam się niezliczone festiwale, jak i szalone wakacje marzeń.

5. Nadrobić wszystkie nagrodzone filmowe doskonałości – Oscary, Złote Globy, Złote Palmy, Lwy i inne zwierzęta. Każde w rozdań i festiwali przynosi wiele wartych uwagi produkcji, i choć z tymi najnowszymi udaje nam się zwykle być na bieżąco, to wiekowe produkcje nadal pozostają jedynie w kręgu oczekiwania. Także ruszamy z przytupem i nadrabiamy zwycięskie arcydzieła.

Rok w rok nie wymagamy od siebie cudów, jedynie odrobinę zaangażowania i pozytywnego nastawienia, aby w prozie życia odnaleźć nutę dobrej zabawy. Trzymajcie za nas kciuki i powodzenia z Waszymi postanowieniami!

Happy New Year!

Patrycja&Daniel1 komentarz:

  1. Również życzę Wam szczęśliwego nowego roku! I mam nadzieję, że uda się osiągnąć wszystkie zamierzone cele, zwłaszcza te z rankingami i seriami oraz podróżami;) Powodzenia

    OdpowiedzUsuń