środa, 23 grudnia 2015

Przy rodzinnym stole

Brak komentarzy:
 
Hej! 

Czy obrusik już wykrochmalony? Świeczniki wyczyszczone, a specjalne talerze wyciągnięte z czeluści półek i dokładnie umyte? Jeżeli na większość z tych pytań odpowiedzieliśmy TAK, to jednoznaczny znak, że zaraz Wigilia.
Pięknie ubrane choinki, przyozdobione mieszkania, świecące i szaleńczo migoczące okna- prawdopodobnie tak teraz wyglądają Wasze domy i mieszkania :) Kalendarze adwentowe już na wyczerpaniu, ale nie ma się czym martwić, bo zapewne pod choinką znajdziecie pokaźny arsenał innych słodkości. Ale w tym poście niestety nie będziemy pisać o liście prezentów, jakie chcielibyśmy dostać, bo po prostu lubimy niespodzianki, a o inspiracjach na Wigilijne stoły. W ten wieczór to najważniejsze miejsce, wszyscy rodzinnie przy  nim zasiadamy, by spożyć niepojęte ilości jedzenia przygotowywane przez mamę, babcie, czy innych członków rodziny :) Są zupy grzybowe, rybne, karp na wiele sposobów, kapusty z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami, ogólnie rzecz biorąc prawie wszystko jest z grzybami, dobrze że przynajmniej kompot z suszu jest tylko z suszu, bo byłby jeszcze gorszy w smaku :)
Zapraszamy do obejrzenia naszych stołowych inspiracji, może zmotywuje Was to zrobienia fikuśnych stroików, czy do odwiedzenia Ikei w najbliższe przedświąteczne dni. Nie zapomnijcie pod obrusem schować gotówki i trochę sianka (spokojnie nie musi być od razu cały snopek) podobno to przynosi szczęście w kolejnym roku.  Enjoy!
Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasze kolejne inspiracje ;) W te nadchodzące Święta  pragniemy życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, czasu spędzonego w rodzinnej atmosferze i gronie, a w nadchodzącym Nowym Roku, aby spełniły się wszystkie Wasze najskrytsze pragnienia. 
Trzymajcie się w świątecznym nastroju jak najdłużej :)
#Amanda&Hubert 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz