wtorek, 1 grudnia 2015

Pokaż mi, co masz pod schodami, a powiem Ci kim jesteś

Brak komentarzy:
 
Hej!

Schody- pokonujemy ich dziennie dziesiątki, chyba, że winda znów się zepsuła, a konserwator nie wrócił jeszcze ze chrztu swojego siostrzeńca, który odbył się w zeszłą sobotę (wtedy możemy je liczyć w tysiącach). Pewnie nikt z Was często o nich nie myśli, bo ciocia nie zamykała Was w komórce pod nimi. Zwykle przypominamy sobie o nich wtedy o nich, gdy spadamy z nich na twarz podczas dobrej imprezie lub gdy na ich szczycie dostajemy nagłego ataku lęku wysokości, któremu towarzyszą krzyki, piski i nagłe parcie na pęcherz.


Nie zdajemy sobie również jak wiele schody mówią o ich właścicielu (ewentualnie jego architekcie wnętrz i ekipie sprzątającej). Bałagan pod schodami, na schodach, koło schodów wskazują, że mamy taki bałagan w sobie (tak w każdym razie sądzą wszystkie Perfekcyjne), a nowoczesne, piękne schody z hebanu lub marmuru, mówią, że właściciel przed nazwiskiem może dodawać nic nie znaczące słówko „hrabia”.

W każdym razie dziś kilka mniej lub bardziej inspirujących zdjęć ze schodami, które zainspirują Was do przeprowadzki, remontu albo przynajmniej porządnego sprzątania.

Pozdrowienia z najwyższego stopnia schodów!
Amanda&Hubert  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz