poniedziałek, 4 stycznia 2016

Happy New Year!

2 komentarze:
 
Witajcie w Nowym Roku!

Na początek życzenia :) Drodzy czytelnicy na 2016 rok pragniemy życzyć Wam spełnia najskrytszych marzeń. Niezapomnianych chwil w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi, powodzenia w życiu prywatnym oraz zawodowym i żeby każdy dzień był lepszy od poprzedniego :)Jak co roku przygotowujemy nasze listy postanowień. Obfitują one w  marzenia, pragnienia, postanowienia poprawy, równocześnie jednak  jesteśmy świadomi, że zeszłoroczna lista nie została do końca zrealizowana, ale nic nie szkodzi pozycje te uznaliśmy jako cele długoterminowe :)

A oto nasza lista:
1. Chodzić do kina przynajmniej dwa razy w miesiącu- planem na zeszły rok była jedna wizyta w kinie (oczywiście wraz z seansem, wizyty z samym zabieraniem ulotek się nie liczyły) i zakończyło się to sukcesem. A czasem nawet sporymi nadwyżkami. Tradycyjnie chcemy być dwa razy lepsi w nowym roku niż w poprzednim. Tylko czy w 2017 roku damy radę chodzić do kina 4 razy w miesiącu?

2. Osiągnąć 2000 obejrzanych filmów na Filmwebie- jesteśmy już tak blisko, że w tym roku musi się to udać! A nawet jeśli się nie uda, to będzie łatwy cel do osiągnięcia w 2017 roku, bo będziemy przymuszeni do obejrzenia 2-3 filmów.

3. Uzyskać wyższe wykształcenie- tutaj zostawimy to bez komentarza, po prostu trzymajcie kciuki!

4. Pisać na blogu jeszcze więcej- jest nam przykro, że czasami Was zaniedbujemy i długo nie wrzucamy nic świeżutkiego, a Wy siedzicie przed monitorami, smartfonami czy innymi ekranikami, i czekacie na nowy post jak na kieszonkowe. W tym roku mniej czekania, więcej czytania!

5. Więcej poezji, mniej prozy życia- w nowym roku podzielimy się ze światem uroczymi wierszowanymi perełkami z zalanych herbatą stron w pamiętniczkach i pachnących karteczek z notatników ukrytych na den najgłębszych szuflad i pod materacami. Czekajcie na te awangardowe dzieła!

6. Wspólne radowanie byle gdzie- a dokładnie to na wspólnych, szalonych, pełnych ekscesów, słonecznych oparzeń i biletów autobusowych wakacjach, nawet jeśli miałyby być w lutym.

7. Znaleźć kogoś kto nas pokocha- i nie musi to być chłopak, ani dziewczyna, ani nawet pies ze schroniska, wystarczą nam nowi, fantastyczni obserwatorzy na naszym blogu!


Jak widzicie nie wymagamy od siebie zbyt wiele, a jedynie tak w sam raz. A Wy? Jakie macie postanowienia? Podzielcie się nimi z nami!

Amanda&Hubert2 komentarze:

  1. Super postanowienia, mam nadzieję że uda Wam się je wypełnić :)
    http://side-of-life.blogspot.com/ - KLIK!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że wasze postanowienia się spełnią! :)

    http://justdaaria.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń