sobota, 27 lutego 2016

Inspiracje na sobotę vol. 5

3 komentarze:
 
Witamy w kolejną sobotę!


To już piąte sobotnie inspiracje. Jak co tydzień mamy dla Was garść inspirujących obrazków, film, który polecamy zobaczyć i piosenkę, która może umili Wam popołudnie. Ostatni tydzień minął w zaskakująco szybkim tempie. Powrót na uczelnie oznaczał koniec wolnych pełnych filmów dni, jednak nie poddajemy i chociaż byśmy mieli zarywać kolejne noce oglądamy przynajmniej jeden film dziennie, żeby wyrobić nasze normy z postanowieńnoworocznych. Nie przedłużając zaczynamy!


Film tygodnia: Pokój - film nominowany w tym roku do Oscara oraz zdobywca wielu innych nagród. Historia kobiety uwięzionej w szopie i jej syna, który poza nią nie zna innego świata. Więcej słów na temat tego filmu znajdziecie w innym naszym poście (klik!) zajrzyjcie, może was zainteresuje.Piosenka tygodnia: Brodka- Horses
Brodka powraca z materiałem znacznie innym niż na Grandzie, ale nadal to muzycznie pyszniutkie

Kolor tygodnia: biały- po raz pierwszy tej zimy spadło tyle śniegu, że ulepiliśmy bałwana. Zrobiliśmy też coś innego, ale o tym innym razem.


Smak tygodnia: stanowczo smak pomarańczy, bo nie dosyć, że na nie sezon to jeszcze każdy smakowy alkohol, który ostatnio próbujemy jest o takim smaku. Żyć nie umierać.

Przedmiot tygodnia: ciepłe rękawiczki, których podczas lepienia bałwana i walki na śnieżki niektórym bardzo brakowało

Rada na przyszłość: 
Zawsze miej umyte nogi, bo nigdy nie wiesz kiedy umrzesz.


Jak co tydzień prezentujemy Wam co jest grane na popularnych stacjach telewizyjnych :) Komedie, dramaty, filmy akcji, wszystko, o co boicie się zapytać. 

Niedziela (28.02.16)


Poniedziałek (29.02.16)

Wtorek (01.03.16)

Środa (02.03.16)

Czwartek (03.03.16)

Piątek (04.03.16)

Sobota (05.03.16)
Pan Turner, Looney Tunes znowu w akcjiAlvin i wiewiórki, Wybuchowapara, Jak stracić chłopaka w 10 dni, Lincz.

Jakie plany macie na nadchodzący tydzień? My pewnie cały będziemy przeżywać Oscarowe wybory :) One już z niedzieli na poniedziałek, nie potrafimy się już doczekać :)

Trzymajcie się cieplutko i zaglądajcie na nasz profil na Facebooku i Twitterze :)

#Amanda&Hubert  


3 komentarze:

 1. Chcę taki jednorożcowy ponton ♥

  Zapraszam do mnie:

  always-be-a-cat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawił mnie film "Pokój", a z listy "co będzie grane" to fajny jest "Efekt motyla", choć już oglądałam dwa razy. Dla mojego męża zdecydowanie "hobbit" :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądnę ten pokój, nie ma co.
  Susette
  0zuzol0.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń