sobota, 19 grudnia 2015

Ho, Ho, Ho

Brak komentarzy:
 
Ho Ho Ho!

Nasz ostatni zimowy post z inspiracjami sprawił nam tyle świątecznej radości, że nie mogliśmy się oprzeć w szukaniu kolejnych inspiracji :) Tak więc dzisiejszy wpis będzie ponownie wypełniony pełnych śniegu ulicami, pięknymi nie gubiącymi igieł choinkami oraz piankami w gorącej czekoladzie, które nie rozpuszczają się na tyle szybko, że można im zrobić cudowne zdjęcie.

Grudzień trwa, więc już na poważnie trzeba traktować świąteczna atmosferę. Nie możemy się już migać od sprzątania pokoju tekstem, że do Świąt przecież jeszcze tyle czasu. To już najwyższy czas, żeby nasze sztuczne choinki zawitały do wanny, gdzie dostaną drugie życie, a  lampki choinkowe dokładnie sprawdzone, żarówka, po żaróweczce, żeby potem w dniu Wigilii nie trzeba było szukać działającego kompletu.

Najwyższy czas żeby wszystko zaplanować. Najważniejsza jest zapewne lista gości, i ich miejsca przy stole, gdyż pomimo tego, że powinno się Święta spędzać w rodzinnym gronie i atmosferze pełnej miłości, nikt pewnie nie będzie chciał siedzieć obok jęczącej ciągle ciotki, zadręczającej pytaniami, dlaczego nie ma się jeszcze chłopka, albo przynajmniej dziewczyny.

Kolejnym problemem, z którym trzeba sobie poradzić, najlepiej jeszcze przed Wigilią, bo wtedy wszystkie sklepy są krócej pootwierane, to zakup prezentu. Wprawdzie nie jesteśmy od tego ekspertami, (chociaż podobno o tym, o czym się nie ma pojęcia rozmawia się najlepiej) napiszemy dodatkowy post, żeby teraz nie zalewać Was nadmiarem treści, bo szkoda oczu :)


Nacieszcie się lepiej  kolejną dawką zimowych inspiracji :)  Enjoy!
Trzymajcie się w Świątecznym nastroju jak najdłużej :)

Ho Ho Ho #Amanda&Hubert 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz