wtorek, 30 czerwca 2015

Zawsze w modzie

Brak komentarzy:
 
Siema :)

Każdy z nas chce czasami jakoś ładnie wyglądać, przecież nie wszyscy jesteśmy zwolennikami normcore. Ostatnio bardzo popularne sieciówki, w których obecnie można kupić już wszystko. Ceny w nich są najróżniejsze więc, jak tylko dostępne stają się kupony w sklepach tych można poczuć się gorzej niż na targu. Takie same sytuacje występują, gdy ogłaszane są wielkie obniżki cen, a chcą czy nie, trwają one w najlepsze. W Internecie można znaleźć wiele stron, które podają dokładne daty rozpoczęcia wielkich promocji. W tym poście jednak nie będziemy zachęcać Was do wydawania pieniędzy na kolejne fatałaszki, które pewnie i tak założycie tylko raz, bo po praniu nie będą się już do niczego nadawały.
Dziś mamy dla Was ubranka na telefony. Mówimy na nie case'y, obudowy, pudełka, obecnie można je już kupić w wielu sieciówkach, w których są na nie super promocje. Przecież w te wakacje nasze telefony muszą wyglądać równie modnie jak i my.
Nie każdy jednak preferuje case'y z kryształki Swarovskiego, które pomimo tego, że idealnie pasują do moich oczu, nie mogę pozwolić sobie na wszystkie kolory :)
Poniżej etui prosto z sieciówek w promocyjnych cenach, może pokochacie je tak jak my!

Na początku Bershka, która w swojej ofercie poza obudowami oferuje różne gadżety, którymi możemy dekorować nasze telefony. Ma ona również utworzony osoby dział na swojej stronie z akcesoriami technologicznymi, gdzie znajdziemy ich ofertę dla telefonów


1. Naklejki 3D na telefon 7,90
2. Etui z motywem aparatu 34,90
3. Zestaw ozdób na telefon 14,90
4. Ozdoba na telefon z motywem trikini 14,90

W ofercie sklepu Sinsay również znajdziemy etui i ozdoby na telefon, podobnie jak w H&M oraz Pull&Bear


1. Sinsay Etui na telefon 5,99
2. H&M Osłona na iPhone'a (kwiaty) 29,90, Osłona na iPhone'a 24,90
3.Pull&Bear Pokrowiec na telefon z ruchomym brokatem 39,90, Pokrowiec na telefon 24,90

Niestety w większości tych sklepów znajdziemy etui głównie na telefony marki iPhone, ale jeżeli dobrze poszukacie inne również znajdziecie. 
Zapraszamy do komentowania i kontaktu :) Pochwalnie cię swoimi case'ami :) 

#Amanda&Hubert


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz